gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


Чернівці відсвяткували 607-ліття

День міста Чернівці 2015 почався урочисто на Центральній площі Чернівців. Погода сьогодні в Чернівцях була чудова, що поліпшило і так піднесений настрій ченівчан. Святкування дня міста Чернівці розпочалося біля міської ратуші о 10 годині з виконання гімну Евросоюзу дитячим хором. Чернівчани, гості міста та журналісти зустріли виступ оплесками. На площу прибув на старовинному авто актор, у образі цісара Франца Йосифа, він першим привітав чернівчан з днем міста, та сів на трон перед входом у Ратушу.

На святкуванні була представлена багатонаціональна громада міста - на старовинних авто до ратуші почергово під'їзжали українці, молдовани, румуни, поляки, німці, евреї та представники інших національностей, що дружньо проживають у Чернівцях на протязі років. Колона старовинних раритетних авто, яка після дійства традиційно проїхалася центральними вулицями міста,  була представлена глядачам за сприяння автомобільного клубу "Буковина".  Мер міста Чернівці О. Каспрук прибув до ратуші на екологічному транспорті- велосипеді та з балкона міської ради привітав чернівчан з Днем міста Чернівці 2015. Прозвучав гімн України.Всі присутні вшанували пам’ять загиблих під час АТО воїнів, та загиблих на Майдані хвилиною мовчання. Відбулося вручення нагород. Діти у вишиванках заспівали пісню про Чернівці та запустили до неба повітряні кульки.

1 2

3 4

5 6

8 9

10 11

12 13

14 15

16 17

18 

 

»

: Unique Directions