gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


На Чернівецькій мототрасі пройшли автоперегони

На базі чернівецького спорт-центру «Суперкрос» за підтримки Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина» 20 та 21 червня відбувся Чемпіонат України з автокросу на легкових автомобілях та спортивно-кросових автомобілях «багі». Окрім українських автогонщиків також свої вміння також продемонстрували болгарські спортсмени.

                Змагання проходили не лише серед дорослих любителів «поганяти», але також і серед юнаків та дітей віком від 6 до 14 років. Найменші учасники перегонів у вмінні керувати шаленими «багі» старшим колегам по керму абсолютно не поступалися. Драйв та сплеск емоцій вирував як в заїздах дорослих, так і дітей. Єдине, чим відрізнялися дитячі автоперегони, це зменшена дистанція траси та… маленькі «багі».

                Відвідувачі автокросу енергійно підтримували учасників змагань, вигукуючи натхненні «кричалки» та аплодуючи переможцям кожного заїзду.

                По завершенні змагань переможці отримали заслужені нагороди та відправилися перепочити перед наступним етапом чемпіонату.

1 2

3 4

5 6

7 8

9 10

11 12

13 14

15 16

»

: Unique Directions