gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


День безпеки дорожнього руху на лоні карпатської природи

19 червня 2015 року територія дитячого оздоровчого табору при УМВС України в Чернівецькій області, потопаюча у хвилях букової, смерекової зелені, духмяного різнотрав’я, ожила емоціями дітей, оплесками, пристрасними голосами підтримки... Так жваво, з настроєм  екзотичне містечко буковинських правоохоронців наповнило «Розклад дня» його мешканців.

У першій табірній зміні «Водограй» прийняв 121-дитину з різних куточків України. Хлопчиків і дівчаток з Києва, Донецька, Маріуполя, Краматорська, із сімей буковинських правоохоронців, з підшефної установи ДАІ Буковини «Оршівський дитячий будинок»,яким шефи закупили путівки.  Всі чотири загони організатори заходу об’єднали бажанням якнайкраще проявити себе у змістовних змаганнях. Стосувались вони  знань  Правил дорожнього руху, майстерності водіння велосипеда, надання першої медичної допомоги — базових навиків, необхідних юним громадянам України і щоденно,і впродовж усього життя.

            З одного боку, дітям пропонувалось згадати предмет з основ життєдіяльності, який вони вивчали під час навчального року, а з іншого — усе це дійство відбувалось у ігровій спортивній  формі, що вписувалась у відпочинок, оздоровлення, цікаве дозвілля.

             Двохгодинні змагання з трьома екзаменаційними майданчиками  організували працівники ДАІ Буковини у тісній співпраці  із обласною організацією Всеукраїнської спілки автомобілістів, автоклубом «Буковина», автошколою спілки автомобілістів.

             Власне кажучи,спілчани,очолювані Іваном Мельничуком, представили добре відпрацьовану програму з усіма її елементами — від облаштування місця для фігурного водіння велосипеда «Безпечне колесо» до екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, повного набору відзнак з кубками  для команд-переможниць, призами, пам’ятними медалями у командних і особистих першостях, із принциповим арбітражем фахівців з автосправи,  організаторів автоспортивних турнірів, популярних в області.

             Для кожного учасника змагань, як пам’ятку про змістовну подію під час канікул, Державтоінспекція підготувала «Куточки безпеки дорожнього руху» — своєрідний ілюстративний матеріал на закріплення теми. Працівники служби профілактики УДАІ УМВС України в Чернівецькій області Ігор Пастух та Наталія Кирилюк провели з дітьми бесіди на тему безпечного руху пішохода, користування мопедом,скутером, громадським транспортом,акцентували на потребі не лише знати Правила дорожнього руху,але й дотримуватись їх.

             Подібні заходи обласна організація Всеукраїнської спілки автомобілістів, автоклуб «Буковина та  працівники ДАІ регулярно проводять і в інших таборах відпочинку.

1 2

3 4

5 6

7 8

9 10

11 12

13 14

15 16

»

: Unique Directions