gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


У Чернівцях відбувся авто-мото парад раритетних транспортних засобів та виставка раритетних автомобілів та мотоциклів

У рамках відзначення Дня Перемоги 9 травня 2015 року у Чернівцях відбувся авто-мото парад раритетних транспортних засобів та виставка раритетних автомобілів та мотоциклів.

Одразу після завершення покладання вінків до пам’ятника воїнам-визволителям відбувся традиційний парад автомобілів, який проїхав вулицями центральної частини міста та завершився та Театральній площі, де з  10 години 30 хвилин розпочалася їхня виставка.

В заході взяли участь більше 50 одиниць техніки, серед яких спортивні авто та мотоцикли СТК «Буковина», ретро автомобілі автоклубу «Буковина», автомобілі автошколи спілки автомобілістів, а також інші цікаві транспортні засоби автолюбителів нашого краю.

Найстарша автівка, яку було представлено, – 1936 року випуску, розповів організатор заходу, голова обласної спілки автомобілістів та віце-президент автоклубу «Буковина», Іван Мельничук. Чимало автівок "знімалися" у фільмах. Тут можна було побачити дві красиві "Чайки", на яких колись їздили перші державні особи Радянського Союзу. Зараз на них возять наречених та поважні делегації.

Лікар-ендоскопіст обласного діагностичного центру Сергій Бобик представив свої дві "Волги" ГАЗ-21, на яких колись їздили перші секретарі обкомів партії. А в гаражі стоїть ще одна біла "Волга", яку чоловік відновлює.

Рідкісний раритетний  "Опель" вперше брав участь у такому параді, бо тільки напередодні завершили його відновлення. А ось військовий "уазик" виставляють постійно. Василь та Іван Гнатюки захоплюються горбатими "запорожцями" та ретромотоциклами, на яких приїхали.

Серед представлених автівок також можна було подивитися на "Чайку", на якій їздив космонавт Юрій Гагарін.

Загалом виставка пройшла в приємній дружній атмосфері, раритетні транспортні засоби буквально оточили з усіх боків. Людям хотілося поспілкуватися з власниками, сфотографуватися біля таких гарних машин, а дітям – посидіти всередині та покрутити кермом.

Наступний парад та виставку авто-мото техніки автоклуб «Буковина» планує провести 24 серпня 2015 року на День Незалежності України.

1 2.1

2 3

4.1 4

5 7

8.1 9

10 11

13 14

15 16

17 18

19 20

21 22

23 24

25 26

27 28

29 30

31 32

33 34

35 36

37 38

39 40

»

: Unique Directions