gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


Відбулися змагання з гірських перегонів, присвячені Дню Незалежності України

Не дивлячись на те, що в державі зараз не спокійно, за зверненням Міністерства фізкультури і спорту та підтримки Чернівецької облдержадміністрації було проведено змагання з гірських перегонів та авторалі, які були заплановані ще в минулому році. Усі спортивні заходи були спеціально заплановані до Дня Незалежності України. Відтак, 22 серпня відбулись змагання з гірських перегонів. Це V етап змагань із гірських перегонів "Німчич-2014". Маршрут проходив між селами Виженка та Підзахаричі на перевалі Німчич.

Хоча траса п'ятого етапу Чемпіонату України з гірських гонок мала достатньо велику кількість відмінностей від усіх попередніх стартів нинішнього сезону, переможець залишається незмінним. Володимир Петренко виграв вже четверту гонку поспіль. Чернівецький етап, що проходив по «короткому», але вельми крутому перевалу Німчич, зібрав майже два десятка пілотів. Організатори з місцевого автомобільного клубу «Буковина» припускали побачити в стартовому листі учасників ралійного першості, чергова гонка якої стартувала буквально на наступний день. Проте скористатися можливістю «протестувати» свою техніку перед ралі «Буковина / Буковинські Карпати» вирішили не надто багато спортсменів. Головними суперниками у Петренка виступали Борис Ганджа та Юрій Хомицький. Однак, цього разу жодному з них не вдалося нав'язати щільну боротьбу за абсолютне лідерство. Володимир більш ніж упевнено виграв два фінальних підйоми і навіть не став користуватися третьою спробою. У суперечці за інші медалі обидва його візаві також з великим запасом убезпечили свої місця на подіумі (Ганджа попереду Хомицького). Кращим в моноприводних класах, дарма що керуючи автомобілем найменш потужної категорії А1, не менш впевнено став Олександр Грабовецький. В А3 не знайшлося конкурентів Олексію Долоту. Зате в А2 пілоти ... розділили перше місце! Ярослав Кадученко та Дмитро Захаров набрали рівну суму секунд у двох своїх найкращих спробах. А судді, користуючись відсутністю рішення подібних моментів у регламенті Чемпіонату, прийняли «соломонове рішення» - скласти очки за відповідні місця і розділити між обома учасниками порівну ...

Відтак  змагання виявились дуже  цікавими і для фанатів і для громади Буковини.

 

»

: Unique Directions