gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


ОГОЛОШЕННЯ

Упродовж 11 – 12 квітня 2014 року в м. Вижниця Чернівецької області на базі спортивної команди «МІКО РАЛІ ТІМ» відбудеться друга Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку спортивно-технічних і прикладних видів спорту та екстремальної діяльності». Готують цю знаменну для Буковини подію Львівський державний університет фізичної культури та Харківська державна академія фізичної культури – з наукового боку, та Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» – з організаційного. Базу своєї спортивної команди для проведення конференції любязно надав відомий спортсмен-автогонщик та активний громадський діяч з Вижниці Михайло Чорней.

Мета проведення конференції – популяризація спортивно-технічних і прикладних видів спорту в Україні, вивчення та узагальнення передового досвіду організації та управління підготовкою спортсменів і проведенням змагань та  удосконалення теорії й методики цих видів спорту, підвищення кваліфікації учасників конференції та семінару тренерів, напрацювання практичних рекомендацій тренерам, менеджерам, організаторам змагань та спортсменам, а також розробка концепції регіонального розвитку названих видів спорту.

         До участі в нашому науковому форумі зголосились відомі в Україні науковці – львівські професори Михайло Линець та Мирон Савчин, доктори наук Богдан Виноградський та Олег Рибак, професори з Харкова Володимир Градусов, Олег Камаєв, Володимир Друзь, Володимир Ашанін, Михайло Сасін. Організатори очікують також гостей з Краснодарського державного університету фізкультури і спорту професора Анну Ахромову та керівника центру спортивної підготовки Владислава Завгороднього, а також представників спортивної науки з Москви, з Бєларусі, Польщі та Румунії.

Українська географія конференції – Донецьк, Дніпропертовськ, Миколаїв, Одеса, Київ. Шкода, що керівництво Таврійського університету не рекомендувало їхати на нашу конференцію вченим з Севастополя, що підготували доповіді і планували виступати у Вижниці.

         Тематика конференції охоплює різноманітні проблеми, пов’язані з теорією та методикою технічних видів спорту, з спелеологічними експедиціями, з рифтингом, з віковими особливостями юних спортсменів, з основами надання першої домедичної допомоги, з безпечною організацією змагань тощо.

         Приємно, що конференцією зацікавились не тільки маститі та молоді вчені, а й відомі практики – свої доповіді підготували багаторічний голова Комітету безпеки змагань і медицини Автомобільної федерації України одесит Віктор Шаповалов, провідний фахівець технічного комітету федерації киянин Борис Донской, Голова апеляційного суду ФАУ, доцент Дмитро Франчук. Пообіцяв приїхати кращий організатор міжнародних українських ралі останніх років Михайло Лойленко з Севастополя (наука і спорт не повинні мати кордонів).

         Маючи в гостях провідних фахівців спортивної науки України та зарубіжжя, організатори не могли змарнувавти таку нагоду для підвищення кваліфікації тренерів західного регіону – наші професори відгукнулись на пропозицію ЧоАК «Буковина» та погодились у суботу – 12 квітня – прочитати короткі лекції, провести практичні заняття та майстер-класи для тренерів з автоспорту, мотоспорту, картингу й автомоделювання, до яких планується  залучити провідних спортсменів України та регіону.

         Програма конференції дуже насичена, адже бажання взяти участь виявило більше тридцяти осіб. Тому засідання конференції планується провести в трьох секціях. До початку форуму буде випущений збірник праць заявлених учасників. Усім їм будуть вручені спеціальні сертифікати. Сертифікати про участь у семінарі отримають і тренери, що приїдуть у Вижницю. Заплановане й вручення спеціальних памятних нагород авторам кращих доповідей. Не забули організатори й про культурну програму, що включає екскурсії до Чернівців, Косова, на туристично-відпочинковий гірський комплекс «Перевал Німчич» тощо. Усі події відбуваються під патронатом Президента ЧоАК «Буковина», народного депутата України Геннадія Москаля.

 За детальнішою інформацією можна звернутись в оргкомітет за телефонами 067-1747928, 050-5803868.

»

: Unique Directions