gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


Парад автомобілів, присвячений Дню Перемоги!

З традиційного покладання квітів та вінків до монумента воїнові-визволителю на Соборній площі  9 травня розпочалося святкування Дня Перемоги. Схилити голови перед пам’яттю загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни прийшли  народний депутат України, президент Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина» Геннадій Москаль, народні депутати України Федорук Микола Трохимович,  Бурбак Максим Юрійович, депутати обласної ради Салагор Микола Михайлович, Курко Ярослав Степанович, депутат міської ради Каспрук Олексій Павлович, представники обласних та міських управлінь та відомств, громадських організацій, автосалони, автопідприємства , любителі раритетних автомобілів та мото-авто спортсмени.

»Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Божого благословення, здоров’я і добробуту!

Сердечно бажаю,щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

Народний депутат України

Президент ЧОАК «Буковина» Геннадій МоскальНа Буковні зростає популярність ігор КВН-ЮІР

            Цей висновок зробили і організатори і учасники фіналу 17-го обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів дорожнього руху.

            Впродовж кількох годин переповненому   обласному палаці творчості дітей та юнацтва «Юність Буковини» вирували пристрасті, звучали музика, спів, сміх і оплески, якими супроводжувались різножанрові виступи дітей. Мальовничі костюми і декорації, запальні танці, інсценізації з гумором і серйозно — увесь мистецький арсенал команди-учасники підпорядкували єдиній меті — довести, що «Молоде покоління — за безпечний рух!»

»Дорогі матері, сестри, дружини, кохані наші жінки!
Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання
8 Березня!

»27 грудня 2012 року відбулась звітно-виборча конференція
Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина»
З доповіддю про роботу виступив Президент автоклубу Геннадій Москаль. У
своєму виступі він сказав, що очоливши автоклуб обрав стратегію розвитку автоспорту
на Буковині. За коротких два роки в області змінилося ставлення до автоспорту з боку
органів місцевого самоврядування та громадськості.

»


: Unique Directions