gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


ОГОЛОШЕННЯ

Упродовж 11 – 12 квітня 2014 року в м. Вижниця Чернівецької області на базі спортивної команди «МІКО РАЛІ ТІМ» відбудеться друга Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку спортивно-технічних і прикладних видів спорту та екстремальної діяльності». Готують цю знаменну для Буковини подію Львівський державний університет фізичної культури та Харківська державна академія фізичної культури – з наукового боку, та Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» – з організаційного. Базу своєї спортивної команди для проведення конференції люб’язно надав відомий спортсмен-автогонщик та активний громадський діяч з Вижниці Михайло Чорней.

»Змагання для молоді набирають обертів…

Протягом останніх двох років керівництвом автоклубу «Буковина» приймаються рішення про організацію та вдало проводяться змагання серед молоді, зокрема постійно проводяться змагання з Драг- Рейсінгу. В планах заходів на 2014 рік автоклубом «Буковина» планується приділити більше уваги надзвичайно перспективному та популярному серед молоді напрямку в автоспорті, який має назву картинг.

»Змагання з автобагатоборства як вдале закінчення святкування Дня автомобіліста.

Святкування Дня автомобіліста завершилось традиційним змаганням з автобагатоборства на майданчику біля торгового комплексу «Боянівка». Майстерність у фігурному водінні автомобіля проявили всі бажаючі, серед яких були служби таксі, автомобілі комерційних підприємств, автолюбителі та  люди з обмеженими можливостями.

»Виставка раритетних автомобілів, присвячена Дню автомобіліста

В рамках святкування для автомобіліста обласною Всеукраїнською спілкою автомобілістів та Чернівецьким обласним автомобільним клубом «Буковина» на Театральній площі Чернівців 27 жовтня 2013 року відбувся огляд раритетних автомобілів. Глядачі мали можливість побачити ретро автомобілі минулого століття, спортивні авто та мотоцикли. У виставці брали участь автосалони, автопідприємства, власники раритетних автомобілів та мото – авто спортсмени.

»Парад автомобільної техніки до Дня автомобіліста

27 жовтня 2013 року автомобільне дійство продовжилось велелюдним парадом автомобільної техніки на Соборній площі Чернівців. Авто- і мотоспортсмени, байкери і просто автолюбителі , утворивши святкову колону, віддали належне професійному святу мільйонів. Організатори параду через гучномовець закликали водіїв і пішоходів поважати правила дорожнього руху, проявляти дисциплінованість і за кермом, і під час пішохідного руху.

»


: Unique Directions