gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


До уваги представників ЗМІ!

Після тривалої перерви в роботі у зв'язку з регулярною підтримкою воїнів АТО та поїздками в Луганську область, в рамках відзначення Дня Перемоги 9 травня 2015 року о 10 год. на Соборній площі міста Чернівці автомобільним клубом «Буковина» та обласною Всеукраїнською спілкою автомобілістів буде проведено авто-мото парад раритетних транспортних засобів. Також з 10 год. 30 хв. до 13 год. на площі Театральній буде проведено виставку раритетної техніки. 

Всіх бажаючих запрошуємо прийняти участь у даному заході.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 050-580-3868Автоклуб «Буковина» висловлює вдячність всім, хто підтримує автоспорт, пропагує безпеку дорожнього руху і водійську майстерність

Традиційне підведення підсумків роботи у 2014 році відбулось з участю Президента Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина», нині голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, представників галузевих підрозділів обласної та міської влади, ветеранів автоспортивного руху на Буковині, активістів обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, автолюбителів, спонсорів, представників засобів масової інформації.

»У Чернівцях провели парад та виставку автомобілів до Дня міста

В рамках відзначення Дня міста 8 жовтня на Соборній площі обласною Всеукраїнською спілкою автомобілістів та Автомобільним клубом «Буковина» проведено авто-мото парад та виставка  раритетних транспортних засобів та автомобілів.

В параді взяли участь автосалони, автопідприємства та любителі раритетних автомобілів та мото-авто спортсмени.

»Відбулися змагання з ралі, присвячені Дню Незалежності України

Третій етап Чемпіонату України з ралі пройшов досить несподівано - майже весь час під супроводом зливи. Усі "бойові кілометри" учасники подолали у неділю, 24.08.14

»Відбулися змагання з гірських перегонів, присвячені Дню Незалежності України

Не дивлячись на те, що в державі зараз не спокійно, за зверненням Міністерства фізкультури і спорту та підтримки Чернівецької облдержадміністрації було проведено змагання з гірських перегонів та авторалі, які були заплановані ще в минулому році. Усі спортивні заходи були спеціально заплановані до Дня Незалежності України. Відтак, 22 серпня відбулись змагання з гірських перегонів. Це V етап змагань із гірських перегонів "Німчич-2014". Маршрут проходив між селами Виженка та Підзахаричі на перевалі Німчич.

»


: Unique Directions