gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


Увага! Змінено місце початку авторалі "Буковинські Карпати 2011"!

Шановні колеги!
У програмі авторалі «Буковинські Карпати 2011» із незалежних від організаторів причин сталися невеликі зміни.
Через аварійний прорив комунікацій на “Турецькій площі” та пов’язані з цим ремонтні роботи урочисте відкриття змагань відбудеться на площі Театральній у Чернівцях. Дата і час відкриття залишається незмінним — 21 травня о 10.00.Запрошуємо на авторалі «Буковинські Карпати 2011»

20-22 травня Чернівецьке міське товариство інвалідів «Милосердя» спільно з автомобільним клубом «Буковина» вдруге проводить міжнародне любительське ралі «Буковинські Карпати 2011» для людей з обмеженими можливостями на автомобілях з ручним керуванням за участю команд з Німеччини, Білорусі, Молдови, Польщі, Росії та майже всіх областей України.

 

Мета змагань – формування світогляду суспільства по відношенню до інвалідів, як до рівних повноцінних громадян. Спілкування, обмін досвідом в соціальних питаннях та особистих досягненнях між інвалідами різних країн, поновлення традицій проведення ралі для інвалідів-любителів та підняття їх до професійного рівня.

 

»Народний депутат України Геннадій Москаль, який любить квадроцикли, очолив автоспортивний клуб «Буковина»


За нового керівника громадської організації, яка активно сприяє розвитку на теренах області автотехнічних видів спорту, одноголосно проголосували делегати звітно-виборної конференції. Урочисте зібрання автомотолюбителів відбулось в приміщенні одного з спонсорів Автоклубу — торгового центру «Боянівка». Впродовж 15-ти років організацію очолював її незмінний Президент Іван Мельничук, пристрасний автомобіліст, здібний організатор і ініціатор багатьох починань в автоспортивному житті краю, які вже стали традицією.

Щороку автоклуб разом з обласною спілкою автомобілістів проводить в області більше десятка заходів з участю автолюбителів, перевізників різних форм власності — змагання з фігурного водіння автомобілів, організовує автопробіги до знаменних дат, пропагує безпеку дорожнього руху серед учнівської молоді, сприяє в організації змагань юних інспекторів дорожнього руху.

»»


: Unique Directions