gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


На Заставнівщині для дітей провели змагання з правил дорожнього руху

На відміну від шкільного навчання, вивчення предметів, у тому числі основ безпеки життєдіяльності, в науці безпеки дорожнього руху немає канікул і перерв. Знання й дотримання правил дорожнього руху є нормою поведінки для всіх  громадян, а особливо для дітей, які повинні  оволодівати навиками безпеки на дорозі щодня. З цією метою та згідно з планом заходів на 2011рік обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, на Заставнівщині у пришкільному таборі «Джерело» Горошовецького НВК відбулися змагання з правил дорожнього руху.

»План заходів на 2011р.
Чернівецького обласного автомобільного клубу
 «Буковина»


18 лютого – обласний конкурс юних інспекторів руху (ЮІР);
6 березня – змагання водіїв-жінок, приурочене до 8 Березня;
7-8 травня – І-ІІ етап чемпіонату України з гірських перегонів «Буковинські Карпати - 2011»;
21-22 травня – міжнародне любительське ралі інвалідів на серійних автомобілях з ручним керуванням «Буковинські Карпати-2011»;
8 червня – конкурс із велобагатоборства в дитячому таборі відпочинку «Джерело»;
24-25 червня – Клуб веселих та винахідливих ЮІР м.Вижниця;

»Анонс спортивних заходів, що проводитимуться Автомобільним клубом «Буковина» в серпні – жовтні 2011 року

1. 14-15 серпня 2011 року – Чемпіонат України з ралі (перевал «Шурдин» – довжина траси 20 км, гравійне покриття; перевал «Німчич» – довжина траси 6 км, гравійне покриття; Мілєєво – Карапчив – довжина траси 12 км).

2. 1-2 жовтня 2011 року – Чемпіонат України з гірських перегонів

1 жовтня 2011 року – 6-й етап (мав проходити в Севастополі, однак автомобільний клуб «Севастополь» від проведення змагань відмовився);

2 жовтня 2011 року – 7-ий етап
Траси проведення: перевал «Шурдин» – довжина траси  20 км, гравійне покриття;
Перевал «Німчич» – довжина траси 6 км, гравійне покриття.Всіх бажаючих узяти участь у змаганнях просимо подавати заявки до Автомобільного клубу «Буковина».

Запрошуємо до співпраці  рекламні агенції та спонсорів. Будемо щиро раді бачити вболівальників з різних куточків України.


Для довідки:
Траси, де проводитимуться змагання, заходяться в КарпатахСеред переможців авторалі «Буковинські Карпати-2011»  — українці, німці, росіяни та молдаванин

20 травня у Чернівцях урочисто стартувало друге міжнародне любительське ралі «Буковинські Карпати-2011» для людей з обмеженими можливостями на автомобілях з ручним керуванням. Змагання тривали три дні, у них взяли участь команди з Німеччини, Білорусі, Молдови, Польщі, Росії і, звісно, практично з усіх областей України. Організатори — Чернівецьке міське товариство інвалідів «Милосердя» та автомобільний  клуб «Буковина» — подбали, аби спортсмени не тільки вперто виборювали перемогу, а й гарно відпочили. Благо, мальовнича Буковина має для цього величезні можливості.

»На Буковині відбулося авторалі "Буковинські Карпати 2011" (ФОТО)

Авторалі "Буковинські Карпати 2011" для людей з обмеженими фізичними можливостями, організоване автоклубом "Буковина", пройшло у Чернівецькій області

Загальна дистанція маршруту змагань становить 350 кілометрів і була розділена на 8 етапів.

»


: Unique Directions