gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


У Чернівцях урочисто завершено головний автоспортивний сезон України

Буковині випала честь приймати 7-ий етап Чемпіонату України з гірських перегонів «Золота Осінь Карпат 2011» та престижні національні змагання з ралі «Буковинські Карпати 2011». І це не дивно, адже кілька останніх років саме в Чернівецькій області регулярно проходять ралійні перегони: етапи Чемпіонату, Кубків України, регіональні змагання…
Головний автоспортивний сезон в країні підійшов до фінішу. Позаду 7–ий, заключний етап Чемпіонату України з гірських перегонів, а отже прийшов час для підведення підсумків та аналізу. Аналізу цифр, адже в ралі, як ніде в автоспорті, саме цифри (а точніше час) є головним мірилом рівня підготовки техніки, самого пілота, його майстерності.

»АНОНС

Згідно календарного плану змагань, затвердженого Міністерством у
справах сім’ї, молоді та спорту на 2011рік, 1-2 жовтня буде проведено 7 етап Чемпіонату України з гірських перегонів
«ЗОЛОТА ОСІНЬ КАРПАТ 2011» на автодорогах від с. Чорнівка Новоселицького до с.Горошівці
Заставнівського районів.


»Шановні друзі! Щиро вітаю Вас із Днем незалежності України!

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною й прийдешнім поколінням. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки і правнуки.
І немає значення, де ми народилися, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.
Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Буковинським автоспортсменам зробити все можливе для розвитку престижу та туристичного іміджу краю,  бути впевненими  на старті у краще майбутнє.
Щасливих вам стартів і переможних фінішів!

З святом вас дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!  


Народний депутат України
Президент Чернівецького обласного                                Геннадій Москаль
автомобільного клубу «Буковина»     Відбулися міжнародні змагання бригад швидкої допомоги

Відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2009р. №370 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги», Головне управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації  та Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» провели регіональний конкурс-змагання бригад швидкої медичної допомоги. Змагання відбулися 30 червня – 1 липня 2011 року. Для участі в них було зареєстровано 11 екіпажів районів Чернівецької області, команди міст Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницьк, Луцьк, Рівне та 2 екіпажі з Польщі. Фоторепортаж зі змагань дивіться в розділі "Фото".

»Вікторини на спортмайданчику

Літній період для дітей – сезон особливої поведінки маленьких громадян, які переходять із розміреного режиму навчального процесу в стан відносної особистої свободи.
У таборі відпочинку УМВС «Водограй» (с.Гільча Сторожинецького району) за підтримки голови Чернівецької обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів Івана Мельничука, виконувача обов’язки директора обласної автомобільної школи Всеукраїнської спілки автомобілістів Володимира Пішка, старшого інспектора відділу пропаганди ДАІ УМВС України у Чернівецькій області Івана Добровольського були проведені профілактичні заняття та конкурси  на знання правил дорожнього руху.

»


: Unique Directions