gena

"Спорт не має мати ніякої партійної чи національної ознаки, а має оцінюватись  по здібностях і якостях людини, яка бажає досягти якоїсь мети..."

 

Президент Чернівецького обласного

автомобільного клубу "Буковина",

народний депутат України

Геннадій МОСКАЛЬ

"Шановні відвідувачі сайту!


Відбулася звітна конференція автоклубу "Буковина"

21 січня у розважальному центрі «Панорама» по вул. Хотинській проведено звітну конференцію Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина».

      Іван Мельничук – Перший Віце президент автоклубу , який вів конференцію за дорученням Президента клуб Москаля Г.Г., у своєму виступі відмітив, що 2011 рік пройшов цікаво та насичено. В останні роки авторитет клубу значно виріс у зв’язку з проведенням на Буковині авторалі в рамках чемпіонату, кубку України, гірських перегонів, змагання з автобагатоборства, автомотопробіги, міжнародне любительське ралі інвалідів на серійних автомобілях з ручним управлінням, організація параду раритетних автомобілів.

 

»Дорогі Буковинці! Шановні друзі!
Від імені колективу Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина» і від мене особисто прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаю, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя та злагоди, достатку і благополуччя! Хай ваші серця зігрівають посмішки і теплі слова. Щоб Ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненною і дарувала Вам лише радість і задоволення. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений теплом і новими здобутками, а ваші справи примножать славу рідної України.
            Свіжих сил для нових завершень, творчих успіхів у професійній діяльності,  добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!
Гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай ваші сім’ї  процвітають,
З чудовим святом, радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

Геннадій МоскальВідбулися змагання з автомобільного багатоборства серед водіїв

29 жовтня,  на майданчику перед ТРЦ «Панорама – Чернівці», відбулися змагання з автомобільного багатоборства серед водіїв.  У змаганнях прийняли участь водії служб таксі на легкових автомобілях та водії на вантажних автомобілях підприємств АсМАП України. Автомобільні екіпажі «Авто-подіуму», «Автошколи», «Браво Захід», «Євро Транс», «Епіцентр», «ТОВ Карпати Автоцентр», «Міко Ралі Тім», «Рено», взяли участь у щорічному змаганні серед чернівецьких автомобільних організацій (автосалонів, автошкіл, служб таксі, автоклубів та окремих автолюбителів) зі швидкісного маневрування, присвяченому до Дня автомобіліста.

 

»Дорогі працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства!


 Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і в той же час почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь й гордість за свою професію мають особливе значення.
Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства області, життєдіяльність населених пунктів.
Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.
Щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.
Бажаю щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! Нехай здійсняться всі ваші мрії, втіляться в життя всі плани. Бажаю, щоб мир і щастя завжди були у вашій оселі, а радість наповнювала життя. Впевнено керуйте екіпажем залізних коней, чистих Вам доріг. 


З повагою
Народний депутат України
Президент Чернівецького обласного
автомобільного клубу «Буковина»                                      Г.Г.Москаль                 Проведено авто-мото парад рарітетних транспортних засобів та автомобілів
В рамках відзначення Дня міста 8 жовтня на Соборній площі обласною
Всеукраїнською спілкою автомобілістів та Автомобільним клубом «Буковина» проведено
авто-мото парад рарітетних транспортних засобів та автомобілів.
В параді взяли участь автосалони, автопідприємства та любителі раритетних
автомобілів та мото-авто спортсмени.

»


: Unique Directions